Мій улюблений садок "Ромашка"
Раді вітати Вас на нашому сайті. Заходьте - буде цікаво!
Увага! Відтепер наш сайт став ще більш цікавим та доступним!
Меню сайту

Категорії розділу
Сторінка спеціаліста [59]
Історія закладу [3]
Педагогічний колектив [1]
Новини закладу [90]
Наші досягнення [4]
Наші свята [36]
Методичний вісник [38]
Сторінка завідувача [15]
Батьківська сторінка [33]
Державні закупівлі [7]
Державні закупівлі [0]
Нормативна база [3]
Нормативна база

Цікаві матеріали
Сценарії до свят у ДНЗ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

RSS канал
RSS Підписка

Головна » Файли » Новини закладу

Семінар - практикум завідувачів та вихователів - методистів ДНЗ району
09.03.2016, 12:50

10.03.2016

СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ

Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін

                 Уміння аналізувати,  застосовувати

                                              узагальнення як інструмент

майстерності підходу до конкретних

явищ – це сама суть педагогічного

керівництва.

                                                       В. Сухомлинський

10 березня 2016 року на базі Костопільського дошкільного навчального закладу №5 «Ромашка»  проведено семінар – практикум для завідувачів та вихователів – методистів дошкільних закладів району з теми «Модернізація управлінської діяльності в умовах освітніх змін».

Піснями і танцями учасників семінару привітали діти старших груп.

Під час засідання семінару педагоги обмінювались досвідом роботи з питань 

«Упровадження активних форм співпраці з родиною та громадськими організаціями» (Алла Олексіївна Шабаровська, завідувач Деражнівського ДНЗ), «Шляхи модернізації процесу навчання за вимогами Базового компоненту дошкільної освіти.  Заняття у сучасних освітніх технологіях» (ЛевчукЛілія Миколаївна, вихователь – методист   Костопільського  ДНЗ №2), «Удосконалення структури,  змісту і форм науково - методичної роботи з педагогічними кадрами» (Олена Миколаївна Тимошина, вихователь-методист Костопільського    ДНЗ №3), «Кваліметрична модель оцінювання рівня розвитку дитини» (Людмила Михайлівна   Гаврилюк,   вихователь-методист Костопільського ДНЗ №5).

Стецюк С.О., керівник семінару – практикуму, цікаво та змістовно провела дидактичну гру «Прийняття управлінських рішень у різноманітних ситуаціях»  шляхом гри за правилами, що виробляються самими учасниками. В ході гри учасники зрозуміли про відповідальність кожного за створення позитивного іміджу дошкільного закладу, визначили пріоритетні сфери діяльності, намітили покрокові шляхи розв’язання проблем закладу.

Практичний психолог Костопільського ДНЗ №5 Гузич Яніна Василівна провела з учасниками семінару психологічний тренінг «Відкрий себе», використавши методику «колаж» та Енді-Хайта «Читаю себе як книгу».

Семінар – практикум пройшов під керівництвом   Спічак Галини Олексіївни, методиста Костопільського районного методичного кабінету.

   

Мета семінару:

  • модернізація управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу  враховуючи сучасні стандарти дошкільної освіти;
  • надання допомоги керівникам ДНЗ  в організації ефективних форм та методів управління педагогічними кадрами;
  • удосконалити знання, уміння та навички з проблем управлінської діяльності,  сприяти розвитку організаторської та просвітницької діяльності;
  • заохочення їх до творчості, інноваційної освітянської діяльності.

Методичні рекомендації:

1. Висвітлювати педагогічні наробки дошкільних навчальних закладів   щодо реалізації варіативної складової  в фахових  журналах та мережі Інтернет.

2.Організовувати діяльність педагогічних лабораторій як однієї з найрезультативніших форм інтерактивної роботи з педагогічними кадрами.

3.Більш ширше використовувати в роботі з педагогами індивідуальні форми методичної роботи.

4. Сприяти: перегляду та коригуванню системи планування роботи навчального закладу відповідного до нових інструктивно  - нормативних документів;

упровадженню нових управлінських технологій (особистісно орієнтоване, програмно - цільове, корпоративне, державно – громадське) управління навчальним закладом тощо.

5.  Широко використовувати освітні портали, соціальні мережі,  продовжити створення та регулярне оновлення сайтів дошкільних навчальних закладів;

6. Проводити організаційно-методичні заходи з підвищення інформаційної культури та комп’ютерної компетентності педагогів, зокрема, з питань упровадження інформаційно -комунікаційних технологій в освітній процес, в управління навчальним закладом, створення власних інформаційних ресурсів.

 7. Сприяти забезпеченню наступності в роботі з розвитку особистості дошкільника через інтеграцію зусиль і впливів сім’ї, дошкільних навчальних закладів і початкової школи.

8. Підвищувати ефективність діяльності різних форм педагогічного та соціального консультування сім’ї, надання їй допомоги в розвитку, вихованні та навчанні дітей.

10. Забезпечувати співпрацю з психологічною, логопедичною службами щодо створення в дошкільному навчальному закладі атмосфери емоційного благополуччя всіх учасників освітнього процесу.

Категорія: Новини закладу | Додав: Світлана
Переглядів: 3100 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 2.2/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт

Пошук

Ми вконтакті

Друзі сайту
Відділ освіти Костопільської РДА


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz