Мій улюблений садок "Ромашка"
Раді вітати Вас на нашому сайті. Заходьте - буде цікаво!
Увага! Відтепер наш сайт став ще більш цікавим та доступним!
Меню сайту

Категорії розділу
Сторінка спеціаліста [59]
Історія закладу [3]
Педагогічний колектив [1]
Новини закладу [90]
Наші досягнення [4]
Наші свята [36]
Методичний вісник [38]
Сторінка завідувача [15]
Батьківська сторінка [33]
Державні закупівлі [7]
Державні закупівлі [0]
Нормативна база [3]
Нормативна база

Цікаві матеріали
Сценарії до свят у ДНЗ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

RSS канал
RSS Підписка

Головна » Файли » Новини закладу

Всеукраїнський тиждень права
12.12.2016, 10:45

Всеукраїнський тиждень права

З метою підвищення загального рівня правової культури, подальшого вдосконалення роботи у навчальному закладі щодо вдосконалення системи правової освіти дошкільників, набуття ними необхідного рівня правових знань, сприяння самореалізації дітей та їх творчого розвитку дошкільний заклад  прийняв участь у заходах Всеукраїнського тижня права з  5 грудня 2016 року  по 09 грудня 2016 року. Згідно мети Всеукраїнського Тижня в планах були заплановані та проведені заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (заняття, бесіди,  конкурси, ігри), спрямовані на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини та набуття навичок в їх застосуванні вихованців та їх батьків.          

         Активізована  інформаційна та роз’яснювальна робота серед педагогів, дітей та їх батьків з питань правової освіти населення з метою підвищення загального рівня правової культури.  

   Організаторами Всеукраїнського  Тижня права  при плануванні та проведенні заходів були враховані запити учасників та їх вікові особливості.

   Кожен працівник педагогічних колективів навчальних закладів району вніс посильну допомогу, щоб Тиждень пройшов не тільки цікаво, а й змістовно та результативно.

       При проведенні заходів активну участь прийняли представники громадськості та юридичних служб, шкільні бібліотекарі, класні керівники, учителі правознавства, представники сільських рад .      

Робота з педагогами

  

Вихователем- методистом  Гаврилюк Л.М. у методичному кабінеті формлена виставка  педагогічної літератури на тему «Дітям про їхні права» та підібрані дидактичні ігри з правового виховання. Для  педагогів закладу проведено

консультацію «Права дитини», міні-брифінг  «Дітям про їхні права».

Значна робота проводилася з батьками з вивчення родинного мікроклімату

практичним психологом Гузич Я.В.  Для батьків  проведена  консультація «Щастя дитини залежить від родини» та  анкетування  «Діти та їхні права», у кожній віковій групі розміщені  пам’ятки  для батьків з питання правового виховання в родині.

 

Тиждень правового виховання проводився із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. В усіх вікових группах були проведені підсумкові тематичні заняття з основ правового виховання дітей.

Вихователем старшої  групи «Дзвіночок»  Прядун О.П. проведено підсумкові заняття «Про права та обов’язки дитини», «І дівчатко і хлоп’я має право на ім’я».

Вихователем старшої  групи «Віночок» Гаврилюк К.В. «Права і обов’язки дитини в сім’ї»,  «Україна – моя Батьківщина»..

Вихователем середньої  групи «Суничка» Ларіною С.О. – заняття на тему «Дитячий садок-моя друга домівка», «Я і моя родина».

Вихователем середньої  групи  «Колосок» Дулік Н.А. - «Казка вчить як на світі жить».

Під час ознайомлення дітей з правами використовувалися ігри-загадки, художні твори,  мовні логічні задачі. Інтерес у дітей викликали дидактичні ігри: «Чарівні окуляри», «Запрошуємо до розмови», «Піктограмма», «Знайомство», «Розмова по телефону», «Відгадай ім’я».

З дітьми  обігрувалися  українські народні пісні, уривки  із казок та художніх творів,спільно з батьками малята виготовили  родинні  дерева, альбоми «Імена моєї родини», «Улюблені прислів’я моєї родини».

У вільний час у групах з дітьми старших груп проводилася  театралізована діяльність за сюжетами казок «Коза-дереза», «Червона шапочка» та вікторини на основі сюжетів казок  «Хто порушує права?» .  З дітьми середніх груп  проводилося  читання художніх творів, бесіди, розгляд ілюстрацій, ігри та вправи.

Особливо цікаво пройшла  бесіда - гра  «Казочку пригадай – порушене право називай», в ході якої  були розглянуті ілюстрації до казок «Червона шапочка», «Лисиця і Журавель», «Три ведмеді», «Гидке каченя» та закріплені знання про права дітей, необхідність їх дотримання, формувалося вміння аналізувати ситуації (на прикладах казок), які характеризують порушення прав, засудження порушення прав, викликалося бажання придумувати новий сюжет (створення казок на новий лад), де б не порушувалися права.

Педагоги ділилися цікавими ідеями, презентували дидактичний матеріал з правовиховної роботи.

         А свої права на щасливе дитинство  та захист від фізичного та психологічного насильства дошкільнята відтворили в малюнках, які представили на загальносадову виставку на тему «Ми хочемо  зростати в мирній Україні».

  

Категорія: Новини закладу | Додав: Світлана
Переглядів: 283 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт

Пошук

Ми вконтакті

Друзі сайту
Відділ освіти Костопільської РДА


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz